Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Green Steam” e bënë shtëpinë të duket njëjtë sikur më 5 dhjetor (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 00:15

Shtëpia më e ndjekur e momentit në vend, ajo e Big Brother VIP Kosova është pastruar këtë javë e tëra nga ekipi profesionist i kompanisë “Green Steam”.

Banorët janë ftuar të rrinë në pjesën e oborrit të shtëpisë, derisa kur u futën brenda dhe panë shtëpinë e pastruar në të gjitha këndet, ata thjesht kanë ngelur gojëhapur nga pastërtia që mbretëronte.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, kurse formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme