Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gravenberch nuk ka koment për interesimin e Liverpool

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.04.2023 08:39

Pas ndeshjes së mbrëmshme në Champions League në mes të Bayern Munich dhe Manchester City, Ryan Gravenberch është pyetur nga gazetarët për interesimin e Liverpool.

Megjithatë mesfushori i bavarezëve nuk ka komentuar asgjë për këtë temë, e cila është diskutuar shumë në javët e fundit tek mediet angleze.

20 vjeçari nuk ka pasur shumë ndeshje që nga transferimi i tij verën e kaluar nga Ajax në Bayern Munich dhe për këtë arsye po e shqyrton mundësinë e largimit nga “Bundesliga”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.