“Gratë e forta nuk ia puthin këmbët tjetrit”, Stresi sërish ironizon me Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Gratë e forta nuk ia puthin këmbët tjetrit”, Stresi sërish ironizon me Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 10:43
Arkimed Lushaj

Stresi sërish ka ironizuar me Xhulin, pasi kjo e fundit ia puthi këmbët Vedatit gjatë një skeçi.

“Gratë e forta nuk ia puthin këmbët kundërshtarit”, i tha reperi, asaj.

Me këtë deklaratë të tij, është pajtuar edhe Mbresa.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.