Granit Xhaka hyn në diskutim LIVE me reperin Kozak 69 (VIDEO) - Klan Kosova

Granit Xhaka hyn në diskutim LIVE me reperin Kozak 69 (VIDEO)

NULL NULL
4 months më parë

Futbollisti shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është aktualisht i ftuar në Instagram LIVE në profilin e reperit, Kozak 69.

Xhaka po diskuton tema të lira me reperin, duke adresuar mes tjerash edhe prejardhjen e tij të dyfishtë, Shqipërinë dhe Zvicrën.

Ai u shpreh falënderues për mundësitë që ia ka ofruar shteti zviceran, por njashtu e ka shprehur krenarinë e të qenit shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kozak69 (@kozkozi69)