Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Grafite +18 në Prishtinë

NULL NULL
06.05.2015 20:12

Fillimisht u vizatuan në Londër si shenjë revolte për gropat në asfalt.

Por, tash vizatimi i organit gjenital mashkullor është prezent edhe në njërën nga rrugët e Prishtinës.

Nënkryetari i Prishtinës, Dardan Sejdiu nuk deshi të flasë për këtë formë proteste para kamerës, por këto vizatime i cilësoi – banale.

Storie e Rilind Matoshit, gazetar i Klan Kosovës.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.