Grabovci: Opozita do t`ia sheh sherrin vetes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Grabovci: Opozita do t`ia sheh sherrin vetes

NULL NULL
17/12/2015

Adem Grabovci shefi i grupit parlamentar të PDK-së  ka thënë se presidentja  Atifete Jahjaga e ka mbajtur një fjalim shumë të mirë.

Ndërsa sa i përket asaj që Opozita e ka quajtur presidenten zëdhënëse të Qeverisë ai ka thënë se Opozita është e pakënaqur me gjithçka.

Sipas tij me këto sjellje ata shumë shpejti do t`ia shohin sherrin si dhe do ta përjashtojnë veten, njofton Klan Kosova.