13:13, 21 Prill 2019

Një person i armatosur ka hyrë në një market dhe e ka kërcënuar një grua duke ia grabitur paratë nga arka.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë, ndërsa grabitësi më pas është larguar në një drejtim të panjohur, njofton Klan Kosova.

Nuk është raportuar për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

Konkurs Pune

Lexo më shumë