Grabitet në vendin e punës një person në Drenas

Grabitet në vendin e punës një person në Drenas

NULL NULL
1 muaj më parë

Një person në Drenas ka raportuar se derisa ka qenë në punë, katër persona të maskuar kanë hyrë brenda dhe kanë grabitur para të gatshme, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Grabitësit janë larguar në drejtim të panjohur, njofton Klan Kosova.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, rasti po vazhdon të hetohet.