Grabiten 800 euro në një market tek "Mati 1", të dyshuarit në arrati (VIDEO)

Grabiten 800 euro në një market tek “Mati 1”, të dyshuarit në arrati (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Mbrëmjen e kësaj të mërkure një market është grabitur në lagjen “Mati 1” në Prishtinë.

Dy të dyshuar në një market nga kërcënimi me thikë morën 800 euro dhe u larguan nga vendin i ngjarjes, njofton Klan Kosova.

Ekipi i Klan Kosovës momentalisht është tek vendi i ngjarjes ku edhe policia është duke bërë ekzaminimin e vendit.

Pronari i këtij marketi i tha Klan Kosovës se gjatë ditës dy të dyshuarit kishin qenë brenda por meqë e kanë parë atë nuk kanë bërë asgjë dhe janë kthyer pasi ai ka dalë nga lokali.

Më shumë rreth ngjarjes mund të mësoni nga raportimi i gazetares Qendresa Tërshana.