Gordon i’a terron me bllokadë Waldows (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gordon i’a terron me bllokadë Waldows (VIDEO)

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 03.05.2023 20:52

Në palestrën “Minatori” po zhvillohet ndeshja e parë e serisë finale në basketbollin kosovar.

Aty po ndeshen mes vete Trepça dhe Peja.

Në fund të çerekut të parë Andreë Gordon i’a terroi me bllokadë basketbollistit të Pejës, Brad Waldow.

Aktualisht është mbyllur pjesa e parë e kësaj sfidë me epërsi të ngushtë të pejanëve, 47-48.