Goran Rakiq shpall fitoren e Listës Serbe në 10 komuna

Goran Rakiq shpall fitoren e Listës Serbe në 10 komuna

NULL NULL
1 month më parë

Kandidatët e Listës Serbe fituan zgjedhjet lokale në Kosovë në  10 komunat me shumicë serbe.

Kështu njoftoi sonte kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq.

“Me gjithë presionin ndaj njerëzve tanë, ne treguam forcë, unitet dhe harmoni në zgjedhjet e sotme”, tha ai në ​​një konferencë për shtyp, transmeton Klankosova.tv