Gomez, paparacëve: Po më frikësoni - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gomez, paparacëve: Po më frikësoni

NULL NULL
11/04/2018

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez, nuk po kalon nëpër ditë të mira.

Muajin e kaluar, siç raportohet ajo ka bërë thirrje drejt lidhjes së dikurshme me Justin Bieber, ka bërë ‘unfollow’ në Instagram miken e saj Petra Collins dhe që këngën e fundit të saj “Call Out My Name” thuhet se ia ka kushtuar ish të dashurit The Weekend.

Kurse tash, 25 vjeçar, ajo ka thënë se po ndjehet e frikësuar nga paparacët, shkruan Bazar, përcjell Klan Kosova.

Ajo një javë më parë thuhet se u ka kërkuar fotografëve që të rrinë larg saj, duke iu thënë “Po më frikësoni”.

Paparacët ishin afruar asaj duke e pyetur rreth lidhjes me Bieber, kur ajo u ka kërkuar atyre “ta lënë të qetë”.

“Selena! A është Justin sikur vëllai i vogël për ty”, ka pyetur një pabarazi.

“A mendoni djema që unë e kam një pjesë të ditës për pushim. Po më frikësoni”, ka qenë përgjigja e saj.