Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Golfi më i shtrenjtë u shit për vetëm tetë minuta (VIDEO)

NULL NULL
06.06.2023 18:14
Golf R 333

Një numër i madh i njerëzve në botë janë të pasionuar pas veturave.

Por, ka edhe nga ata që vrapojnë për ta pasur i pari serinë e preferuar.

Kjo ndodhi javën e kaluar kur gjigandi gjerman Volkswagen, e prezantoi një seri të veçantë e të limituar (limited edition).

Golf R 333, i cili do të lansohet vitin e ardhshëm, pra në vitin 2024 u shit për vetëm tetë minuta.

R 333 do të jetë njëkohësisht seria më e shtrenjtë e Golfit, që do të kushtojë hiç më pak se 76 mijë e 410 euro.

Kjo u konfirmua edhe nga shefi i komunikimit të produkteve në VW, Stefan Voswinkel.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.