Golf për Skënderbeun (VIDEO)

Golf për Skënderbeun (VIDEO)

8 muaj më parë

Në kuadër të trofeut “Gjergj Kastrioti – Skënderbeu”, që ndryshe është organizimi i parë i Federatës së Golfit të Kosovës, golfistët shqiptarë në muajin maj do të marrin pjesë në një garë në Gjermani.

Dueli do të zhvillohet mes golfistëve shqiptarë që jetojnë në Amerikë dhe atyre në Evropë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Heitlinger të Gjermanisë.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Naim Selmani.

klankosova.tv