Gold Ag sjell "Namazin" në muajin e Ramazanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gold Ag sjell “Namazin” në muajin e Ramazanit (VIDEO)

NULL NULL
24.03.2023 11:35

Në nder të muajit të shenjtë të Ramazanit, artistët Gold Ag dhe Kreshnik Avdiu kanë bashkuar forcat, ndërsa kanë sjellë projektin e tyre më të ri muzikor të titulluar “Namazi”.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet Gold Ag, teksa për melodinë janë kujdesur që të dy artistët.

Dyshja, pjesën e orkestrimit ia kanë besuar kompozitorit të njohur Florent Boshnjaku, ndërsa “Namazi-t”, ia kanë bashkëngjitur edhe një video klip në përshtatje me tematikën religjioze të këngës.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS