20:33, 28 Korrik 2020

Gold Ag festoi sot ditëlindjen.

Këngëtari mbushi plot 34 vjet. Ai mori urime të shumta në llogarinë e tij në Instagram.

Përveç kësaj, Ariani ndau një tortë të UÇK-së me ndjekësit e tij, duke shkruar: “FALEMINDERIT PA FUND TË GJITHËVE PËR URIMET, JU PAQA GJITHMONË ❤️ ËMBËL JU SHKOFTË JETA”.

Gold Ag ka qenë shumë aktive që nga fillimi i këtij viti.

Ai lansoi shumë bashkëpunime dhe këngë solo të cilat kryesisht u pritën mirë nga adhuruesit e muzikës së tij, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë