Golat dhe autogolat më të bukur të javës në botë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Golat dhe autogolat më të bukur të javës në botë

NULL NULL
18/05/2015

Klan Kosova ju mundëson që t’i shikoni 12 golat dhe autogolat më të bukur të javës në botë.

Kënaquni!
1. Jean Barrientos (WISLA KRAKOW vs. Lechia Gdansk)

 

2. Sebastian Andersen (VIBORG FF vs. Roskilde)

https://www.youtube.com/watch?v=UzNP1ZDm-XY
3. Marco Fabián (Atlas vs. GUADALAJARA)

https://www.youtube.com/watch?v=iRzVJCPOJCc

 

4. Josh Cullen (Chelsea U21s vs. WEST HAM U21s)


5. Michael Bradley (New England Revolution vs. TORONTO FC)

 

6. Djaniny (Tigres vs. SANTOS LAGUNA)

https://www.youtube.com/watch?v=lOaXFPAHCXg

 

7. William Fernando da Silva (Veracruz vs. QUERETARO)

https://www.youtube.com/watch?v=nLAYbQShYfo
8. Abby Wambach (USA vs. Mexico)

 

9. Rubén Rochina (Real Sociedad vs. GRANADA)

https://www.youtube.com/watch?v=U09bJrQ36LQ

 

10. Hulk (Ufa vs. ZENIT ST PETERSBURG)

https://www.youtube.com/watch?v=ooOs8RXl3Jw

 

11. Autogoli i Joan Hartock (Brest)

 

12. Autogoli i Frickson Erazo (Gremio)

https://www.youtube.com/watch?v=zA24Wv4F-U0