Bomba e radhës, me Jankullovskën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bomba e radhës, me Jankullovskën

NULL NULL
13/05/2015

Sot në ora 14:30 në selinë e LSDM-së në Maqedoni u mbajt konferenca ku lideri i kësaj partie Zoran Zaev ka publikuar përgjimin e rradhës ndërmjet ish-Ministres së Punëve të Brendshme Gordana Jankulovska dhe Shefit të Shërbimit Sekret Sasho Mijalkov.

https://www.youtube.com/watch?t=5029&v=Uc1KdYWtvBI