Gnarby kalon tek West Brom - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gnarby kalon tek West Brom

NULL NULL
07/08/2015
Shefi i Gunners është i vendosur që gjermani të fitoj përvojë, pas lëndimit që e mbajti jashtë fushave të blerta për një kohë të gjatë.

Anësori i Arsenalit, Serge Gnarby, ka kompletuar huazimin për një sezonë tek West Brom.

Gnarby u kthye nga lëndimi në gju që e nxori atë jashtë fushave gjithë sezonin e shkuar.

Ai ka pasur 18 paraqitje për Arsenalin që nga kalimi i tij nga Stuttgard në vitin 2011, ndërsa është bërë nënshkrimi i katërt i Tony Pulis këtë verë, pas Rickie Lambert, James McClean dhe James Chester.

Gjermani shpreson që të ketë paraqitjen e parë në fanellën e re të hënën, kundër Manchester Cityt.