Gjyqtarit të “America’s Got Talent” i ra të fikët duke marrë kafe, flet për gjendjen e tij

Gjyqtarit të “America’s Got Talent” i ra të fikët duke marrë kafe, flet për gjendjen e tij

NULL NULL
1 week më parë

Howie Mandel u dërgua me urgjencë në spital pasi i ra të fikët ndërsa ishte në Starbucks të mërkurën.

Gjyqtari “America’s Got Talent”, ishte duke marrë kafe me gruan e tij Terry dhe miqtë kur papritmas ra brenda lokalit, duke i shtyrë njerëzit të thërrasin një ndihmën e shpejtë.

Të mërkurën në mbrëmje, Mandel foli rreth gjendjes së tij përmes Twitter-it, duke siguruar fansat se ishte mirë, por i ra të fikët pasi ishte dehidruar dhe niveli i sheqerit në gjak ishte i ulët.

Ai shkroi: “Jam në shtëpi dhe po ndihem mirë. Isha dehidruar dhe kisha nivel të ulët të sheqerit në gjak. Vlerësoj mjekët dhe infermierët e mëdhenj që u kujdesën aq mirë për mua. Faleminderit të gjithëve që më ndihmuan, por unë jam mirë”.