Gjyqtarit Selim Isufi i besohet ndeshja derbi në Superligën e Kosovës (FOTO)

Gjyqtarit Selim Isufi i besohet ndeshja derbi në Superligën e Kosovës (FOTO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Gjyqtarit Selim Isufi, i është besuar kryendeshja e xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në futboll, në mes të Ballkanit dhe Feronikelit.

Isufi do të jetë i ndihmuar nga treshja: Fatlum Berisha, Bujar Selimaj e Vigan Ibërdemaj, shkruan Klan Kosova.

Ndërsa, sfida Llapi – Gjilani, gjyqtar kryesor do të jetë Burim Jahmurataj i ndihmuar nga Lumturije Muhadri, Safet Berisha e Isak Cerroviku.

Më poshtë të deleguarit e plotë nga Federata e Futbollit e Kosovës.