Gjykimi në Speciale, dëgjohet dëshmitari i tretë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjykimi në Speciale, dëgjohet dëshmitari i tretë

NULL NULL
20.04.2023 10:30
Specialja

Në Hagë po vazhdon seanca ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit.

Sot dëshminë e jep dëshmitari i radhës, i cili është numër katër.

Aktualisht seanca po vazhdon e mbyllur/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.