Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjuan me armë zjarri gjatë festës, hetohet nga policia

NULL NULL
14.03.2023 09:40
arme

Pas disa të shtënave me armë zjarri gjatë një feste, nga i dyshuari mashkull kosovar në Prishtinë është konfiskuar një pistoletë me gas me 16 copë fishekë, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur gjashtë gëzhoja të njëjtës armë.

Policia njofton se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.