23:16, 30 Qershor 2020

Të shtëna me armë kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Pos një makine të dëmtuar nuk raportohet për të lënduar.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinë, Bajram Krasniqi.

“Sonte rreth orës 21:50, tek posta kryesore në Prishtinë ka pasur gjujtje me armë zjarri. Policia ka dalë në vend-ngjarje, një veturë është dëmtuar, për momentin nuk kemi informata për persona të lënduar. Policia po e trajton rastin dhe për të informacione tjera u njoftojmë me kohë”, deklaroi Krasniqi.

Konkurs Pune

Lexo më shumë