Gjoni u kërkon falje Alisës e Urimit për eskalimin pas prank-ut të çiftit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjoni u kërkon falje Alisës e Urimit për eskalimin pas prank-ut të çiftit (VIDEO)

NULL NULL
16.12.2022 22:22

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gjoni, ka kërkuar falje për reagimin e tij të vrazhdë që e pati pas prank-ut të çiftit se po bëhen prindër.

Ai u kërkoi falje çiftit dhe të gjithë shikuesve, duke shtuar se ishte prekur pasi ka luftuar me kancer duke ia pamundësuar kështu të ketë fëmijë të tjerë.

Pasi, Urimi tha se Gjoni flet për seks nëpër këngët e tij, ai tha se në tekste nuk përdor fjalë të ndryra duke recituar kështu edhe disa vargje të këngës së tij.

“Puthje, përqafime, darka me shpenzime, bom baby bom… çfarë fjalëve të ndryta ka këtu”, tha ai.