23:36, 10 Gusht 2018

Të hënën me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja e parë që prej rinovimit të tij, njofton Klan Kosova.

Në këtë takim do të ballafaqohet kampioni në fuqi i Kosovës, Drita, si dhe fituesja e Kupës së Kosovës, Prishtina.

Ndiqeni kronikën nga Andi Shabani.

Konkurs Pune

Lexo më shumë