Gjilani dhe Ballkani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Gjilani dhe Ballkani luajnë për fitore, formacionet zyrtare

NULL NULL
2 months më parë

Gjilani do të luajë me Ballkanin në kuadër të javës së nëntë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Gjilanit, me fillim nga ora 13:00.

Gjilani pas barazimit me Malishevën do të kërkojë që të rikthehet tek fitoret, teksa Ballkani do ta kërkojë fitoren që të kthehet në vendin e parë në tabelë.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Gjilani: 

Ballkani: