Gjilan: Zjarrfikësit shpëtojnë një grua që u vetaksidentua (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjilan: Zjarrfikësit shpëtojnë një grua që u vetaksidentua (FOTO)

NULL NULL
25.05.2023 10:08
ZJARRFIKESIT GJILAN

Zjarrfikësit në Gjilan njoftojnë se sot kanë intervenuar në shpëtimin e një gruaje.

Me anë të llogarisë në Facebook me emrin Zjarrfikësit E Kosovës, bëhet e ditur se ajo ishte vetaksidentuar tek Penda e Livoqit në Gjilan, dhe më pas ishte shpëtuar nga njësia shpëtuese e zjarrfikësve.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

ZJARRFIKESIT GJILAN

GJILAN ZJARRFIKESIT