Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjilan: Zhvillohej prostitucioni në sallon masazhi

NULL NULL
09.05.2023 10:37
policia arrestim prostitucion sallon masazhi gjilan

Njësitë policore kanë kapur në flagrancë dy të dyshuara kosovare të cilat kishin pranuar para për shërbime seksuale në një sallon masazhi në Gjilan.

Po ashtu është arrestuar edhe pronarja sallonit, pasi që në bashkëpunim me të dyshuarat ka kryer veprat penale të lartcekura.

Në konsultim me prokurorin, tri të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.