Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjilan, gjendet pa shenja jete një 72 vjeçar

NULL NULL
09.01.2020 09:35

Një person pa shenja jete është gjetur në Gjilan dje, njoftonn Klan Kosova.

Njësit relevante të policisë kanë dal në vendin e ngjarjes  ku ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Zëdhënësi për media në Policinë e Gjilanit, tha për klankosova.tv se personi në fjalë ishte i moshës 72 vjeçare.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.