Gjilan, dhunohet e mitura

Gjilan, dhunohet e mitura

NULL NULL
2 muaj më parë

Policia e Kosovës ka raportuar se një vajzë e mitur nga Gjilani është dhunuar nga një burrë.

I dyshuari është arrestuar dhe intervistuar në praninë e mbrojtësit të tij, pastaj me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova.

E dhunuara rastin e kishte raportuar dje në polici.