Gjilan: Bëri kallëzim të rremë, arrestohet shtetasi i Shqipërisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjilan: Bëri kallëzim të rremë, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

NULL NULL
12.05.2023 10:47
gjilan

Policia në Gjilan njofton se të enjten ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë për lajmërim/kallëzim të rremë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit u dërgua në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.