11:11, 31 Maj 2020

Një grua nga Gjilani ka raportuar më 27 maj se vajza e saj ishte sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur, njofton Klan Kosova.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktimës i është bërë kontroll mjekësor.

Njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arritur të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë