Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjetja e fundit, në pazar shiten edhe ‘cpirra’ (FOTO)

NULL NULL
20.12.2015 14:44

Në pazarin e Mitrovicës dje pati risi.

Një shitës e zgjidhi problemin për dembelët që përtojnë të “cpirrojnë” drutë për ta ndezur stufën në mëngjes.

Ai shiste cpirra me thes.

Çmimi ishte 5 euro.

Siç shihet në foto kualiteti i cpirrave duket të jetë i dorës së parë.

Shitesi blur

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.