Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjeniu 6 vjeçar i kompjuterit

NULL NULL
17.05.2015 19:12

Një djalë britanez 6 vjeçar është bërë njëri nga njerëzit më të rinjë që certifikohet nga Mircrosoft si profesionist.

Ai është Hamza Shahzad i cili e morri laptopin e parë kur ishte  vetëm 2 vjetë e gjysmë dhe është mësuar si ta përdorë atë nga prindëritë e tij. Tani djaloshi i ri për moshën që ka po konsiderohet si gjeni i teknologjisë kompjuterike.

https://www.youtube.com/watch?v=nrhTW3kXv-c

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.