Gjeniu 6 vjeçar i kompjuterit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjeniu 6 vjeçar i kompjuterit

NULL NULL
17/05/2015

Një djalë britanez 6 vjeçar është bërë njëri nga njerëzit më të rinjë që certifikohet nga Mircrosoft si profesionist.

Ai është Hamza Shahzad i cili e morri laptopin e parë kur ishte  vetëm 2 vjetë e gjysmë dhe është mësuar si ta përdorë atë nga prindëritë e tij. Tani djaloshi i ri për moshën që ka po konsiderohet si gjeni i teknologjisë kompjuterike.

https://www.youtube.com/watch?v=nrhTW3kXv-c