Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjendja pas bombardimeve në rajonin e Kievit përmes fotografive

NULL NULL
18.02.2023 17:52

Rajoni i Kievit në Ukrainë është përballur me bombardime.

Si pasojë e këtyre bombardimeve janë shkatërruar shumë objekte, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Më poshtë mund të shihni pamje të urave dhe ndërtesave të shkatërruara.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.