Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

NULL NULL
15.05.2023 09:39

Një person është gjetur pa shenja jete, të dielën rreth orës 15:45, në Lipjan.

Sipas policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS