11:50, 14 Qershor 2018

Të mërkurën, viktima mashkull – i cili të martën ishte raportuar si person i zhdukur – është gjetur pa shenja jete nga njësitet policore, njësitet e kërkim-shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës.

Njësitet janë duke u marrë me rastin dhe priten veprimet tjera, njofton Policia e Kosovës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë