Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjendet i vdekur një person në stacionin e trenit në veri të Mitrovicës

NULL NULL
12.03.2023 08:40

Një person është gjetur i vdekur të shtunën në stacionin e trenit në veri të Mitrovicës.

Sipas policisë, identiteti i viktimës nuk dihet, pasi nuk posedonte me vete asnjë dokument identifikues.

” Në Stacionin e trenit, është gjetur pa shenja jete një person. Në vendin e ngjarjes kane dalur njësitet përkatëse, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Identiteti i viktimës ende nuk dihet, pasi nuk posedonte asnjë dokument identifikues me vete”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.