Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjendet 84-vjeçari i humbur në Prishtinë

NULL NULL
02.06.2023 22:03

84-vjeçari që u raportua i zhdukur në Prishtinë është gjetur.

Kështu kanë bërë të ditur familjarët. I njëjti është gjetur pak momente më parë.

Ai për herë të fundit ishte parë në lagjen e Bledit në Prishtinë, njofton Klankosova.tv.

“Shpërndajeni, urgjente. Nga dita e djeshme 1 qershor ka humbur baba jone i moshuari Sinan Duli nese dikush e sheh ju lutem thirrni në këtë numër 045990888 . Kërkojmë ndihmën tuaj!”, thuhej në njoftimin e familjarëve.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.