Gjashtë të lënduar pas një aksidenti në Prizren

Gjashtë të lënduar pas një aksidenti në Prizren

NULL NULL
1 month më parë

Gjashtë persona janë lënduar pas një aksidenti mes dy veturave në Prizren, njofton policia e Kosovës.

Lëndim trupor kanë pësuar dy vozitësit dhe katër pasagjere femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, njofton Klan Kosova.