Gjashtë ndeshje nga liga franceze direkt në Artmotion, zbresin në fushë PSG, Marseille, Lyon dhe Rennes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjashtë ndeshje nga liga franceze direkt në Artmotion, zbresin në fushë PSG, Marseille, Lyon dhe Rennes

NULL NULL
nga Arbon Flugaj 28.11.2021 11:20

Ligue 1 sjellë ndeshje të bukura dhe interesante këtë të diel në platformën Artmotion. Me gjashtë duele të cilat padyshim priten me interes të madh dhe do jenë shumë interesante.

Gjithçka nis me duelin mes St.Etienne dhe PSG që fillon nga ora 13:00 dhe transmetohet drejtpërdrejt në Art Sport 5 nën komentimin e Arlind Sadikut për të vazhduar më pas edhe me katër duele të tjera që startojnë në ora 15:00.

Monaco – Strasbourg keni mundësi ta ndiçni në Art Sport 2 nën komentimin e Engjëll Bërbatovcit kurse ndeshjen tjetër Lorient – Rennes në Art Sport 3 me komentator Valon Krasniqin. Dy përballjet e tjera, Bordeaux – Brest & Montpellier – Lyon transmetohen drejtpërdrejt në kanalet KSport që poashtu janë pjesë e platformës Artmotion.

Krejt në mbrëmje ndeshja që mbyllë natën do jetë ajo mes Marseille dhe Troyes e cila do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Art Sport 3 nën komentimin e Andi Shabanit.