Gjakovë, një person gjendet i vdekur afër shtëpisë së tij

Gjakovë, një person gjendet i vdekur afër shtëpisë së tij

NULL NULL
1 month më parë

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Sopot të Gjakovës, afër shtëpisë së tij, pasditen e së shtunës.

Rrethanat për vdekjen e tij ende nuk dihen, ndërsa trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe mjekët, të cilët ende po vazhdojnë hetimet, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.