Gjakovë: Një e moshuar gjendet e vdekur në shtëpinë e saj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë: Një e moshuar gjendet e vdekur në shtëpinë e saj

NULL NULL
22.03.2023 09:23
Policia e Kosovës

Një grua e moshuar dyshohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Gjakovë.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa rasti po trajtohet si “hetim i vdekjes”.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësit përkatëse policore, në konsultim me prokurorin trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS