Gjakovë, nëna raporton vajzën e zhdukur në polici - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë, nëna raporton vajzën e zhdukur në polici

NULL NULL
07.04.2023 09:58

Një nënë nga Gjakova ka raportuar në polici se i është zhdukur vajza.

Ajo ka raportuar se që nga 31 marsi vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer, njofton Klankosova.tv.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.