Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë, kapet personi që kishte ikur nga burgu muajin e kaluar

NULL NULL
07.12.2023 10:16

Të mërkurën në Gjakovë është arrestuar personi që ishte arratisur më 23 nëntor.

“Në lidhje me rastin është raportuar se më 06.12.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili me datën e lartcekur kishte kryer veprën e lartcekur”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës.

“Me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.