Gjakovë: Gjendet i vdekur një burrë që ishte i zhdukur para një jave

Gjakovë: Gjendet i vdekur një burrë që ishte i zhdukur para një jave

NULL NULL
3 weeks më parë

Është gjetur i vdekur një burrë nga Gjakova i cili ka qenë i zhdukur që një javë.

Bëhet fjalë për Gasper Preçin, nga fshati Dolibare e Gjakovës.

Lajmi u bë i ditur nga Ridvan Tahiri – Riki, i cili ishte i angazhuar në kërkim.

“Po sa mora lajmin për gjetjen e trupit të pa jetë tashmë e të ndjerit Gasper Preqi,i cili ishte i zhdukur që 1 jave. Në emër timin në emër të gjithë grupit të Vullnetarve i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithë miqve. Pushoftë në paqe🙏”.

Klan Kosova ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës.

Në momentin që ka detaje të reja lidhur me rastin do të ju mbajmë të informuar.