Gjakovë: Gjashtë të lënduar në aksidentin e autoambulancë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë: Gjashtë të lënduar në aksidentin e autoambulancë

NULL NULL
30/06/2022

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e aksidentimit të një autoambulance dhe një veture.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë.

Pesë nga të lënduarit ishin brenda autoambulancës.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës Sheremet Elezaj.

Elezaj tha se ka edhe persona që janë lënduar më rëndë por nuk dihet ende saktë numri i tyre.

Gjakovë: Aksidentohet autoambulanca, ka të lënduar (FOTO)