Gjakovë: Dyshohet se trafikoi dy meshkuj e një grua, arrestohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë: Dyshohet se trafikoi dy meshkuj e një grua, arrestohet

NULL NULL
08.02.2023 08:58

Një person është arrestuar pasi dyshohet se ka trafikuar dy meshkuj dhe një grua në Gjakovë.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.