Gjakovë: Arrestohet pasi rrahë djalin e tij - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë: Arrestohet pasi rrahë djalin e tij

NULL NULL
01/03/2017

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se i njëjti më pas ka shkuar tek miku i djalit të tij duke tentuar ta sulmojë dhe i ka dëmtuar derën e hyrjes së shtëpisë, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.